Петля накладна ALFA 110° з монтажною планкою виготовлена з нікельованої, стійкої до корозії сталі, завдяки чому петля слугуватиме довго, не провисаючи та не розхитаючи. Монтується і тримається як на 2, так і на 4 шурупах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб накладання | Накладна |
| Кут відкриття, град. | 110 |
| Тип закривання | без доводчика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Сталь |
| Міжцентрова відстань | 47 мм |
| Висота планки | 2 мм |
| Діаметр чашки | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴









