
Петля напівнакладна GTV 110° з довідником і монтажною планкою
86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Петля напівнакладна GTV Clip-On 110° з доводчиком і монтажною планкою виготовлена з нікельованої сталі, стійкої до корозії, завдяки чому петля слугуватиме довго, не провисаючи та не розхитуючись. Монтується і тримається як на 2, так і на 4 шурупах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Країна виробник | Польща |
| Спосіб накладання | Напівнакладна |
| Кут відкриття, град. | 110 |
| Тип закривання | з доводчиком |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Нікель |
| Матеріал | Сталь |
| Міжцентрова відстань | 47 мм |
| Висота планки | 2 мм |
| Діаметр чашки | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴








