
Напрямна роликова CD L — 400 мм комплект білий
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Роликові напрямні є популярним видом механізмів висування.
Ролик повністю відповідає всім критеріям екологічності та нормам безпеки.
Напрямна складається з двох частин, одна з яких кріпиться до корпусу меблів, а інша — до ящика.
Ролики здатні витримувати навантаження до 17 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&D |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 303 |
| Висота | 37 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Максимальне навантаження, кг | До 16 кг |
| Матеріал | Метал |
| Наявність довідника | Без довідника |
| Покриття | Емаль |
| Тип | Напрямна |
| Тип висування | Частково |
| Тип напрямної | Роликова |
| Колір | Білий |
| Ширина | 12,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴



