
Ручка рейлінгова SIGMA С-160 мм L — 220 мм Сатин для дверей
90 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: високоякісний метал
Цвет: Сатин
Міжцентрова відстань: 160мм
Довжина: 220 мм
Висота: 30 мм
Елегантна ручка підійде до будь-якого інтер'єру та буде справжньою окрасою меблів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Меблева ручка |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Міжцентрова відстань | 160 мм |
| Тип | Рейлігова |
| Тип кріплення | Накладної |
| Колір | Сатин |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

