
Ролик меблевий із майданчиком d-50 пластик SIGMA
27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролики меблеві поворотні d — 50 мм пластик Sigma. Якість — якісна. Конструкція міцна. Матеріали, з яких виготовлений ролик, відповідають суворим нормам безпеки й екологічності. Багатошарове покриття гарантує зносостійкість виробів і дає їм змогу зберігати декоративні та ресурсні властивості впродовж довгого періоду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 50 мм |
| Спосіб кріплення | Платформа під саморізи |
| Наявність стопора | Ні |
| Поворотне | Так |
| Матеріал | Пластик |
| Прогумоване | Ні |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм. |
| Розмір майданчика | 38х38 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴



