
Прозорі меблеві колеса d — 35 мм GTV
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колеса меблеві прозорі поворотні d — 35 мм на металевій платформі. Застосовується в домашніх умовах і на різному технічному обладнанні, а також використовується як ролик до офісних корпусних меблів і столів. Якість — якісна. Конструкція міцна. Матеріали, з яких виготовлений ролик, відповідають суворим нормам безпеки й екологічності. Багатошарове покриття з композитних матеріалів гарантує зносостійкість виробів і дає їм змогу зберігати декоративні та ресурсні властивості впродовж довгого періоду. Силіконове покриття ролика не залишає на підлогах чорні та сірі сліди, що дає змогу використовувати його на кахельних, лінолеумних і паркетних покриттях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 35 мм |
| Спосіб кріплення | Платформа під саморізи |
| Наявність стопора | Ні |
| Поворотне | Так |
| Максимальне навантаження | 25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 50 мм. |
| Розмір майданчика | 40 мм х 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 ₴



