
Петля внутрішня ALFA Clip-On 110° з монтажною планкою
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Внутрішня петля ALFA Clip-On 110° з монтажною планкою виготовлена з нікельованої, стійкої до корозії сталі, завдяки чому петля слугуватиме довго, не провисаючи та не розхитаючи. Монтується і тримається як на 2 так и на 4 шурупах.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alfa |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб накладання | Накладна |
| Кут відкриття, град. | 110 |
| Тип закривання | без доводчика |
| Користувальницькі характеристики | |
| Міжцентрова відстань | 45 мм |
| Висота планки | 2 мм |
| Діаметр чашки | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 ₴








