
Куточок 20 мм*20 мм*16 мм меблевий монтажний ХЗШП (оцинкований)
3 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота, мм: 20,
Довжина, мм: 20,
Товщина металу, мм: 1.3,
Ширина, мм: 16,
Діаметр отворів, мм: 4
Покриття: цинкування
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид куточка | Рівнополочний |
| Спосіб виготовлення | Гнутий |
| Матеріал куточка | Сталь |
| Покриття | Цинк |
| Міцність | Висока |
| Точність виготовлення | Висока |
| Призначення куточка | Автомобільна промисловість, Машинобудування, Загальна, Верстатобудування, Будівництво, Суднобудування, Електротехнічне |
| Стан виробу | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Висота куточка | 20 мм |
| Довжина куточка | 20 мм |
| Товщина стінки | 1.3 мм |
| Ширина полиці | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 ₴


