
Ніжка меблева опора плоска на два шурупи пластик 50х16 SIGMA для шаф тумб диванів комодів пуфів
4 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Універсальна пластикова меблева опора.
Підходить для: пуфів, комодів, шаф, тумб.
Цвет: бежевий.
Довжина: 50 мм
Ширина: 16 мм
Товщина: 6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Китай |
| Основний колір | Кремовий |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Ніжка |
| Тип кріплення | Шуруп |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 ₴

