-25%

Ролик меблевий для дивана, ролик, колесо, меблевий пластиковий ролик, ролик меблевий із боковим кріпленням,
65 ₴
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик меблевий, пластиковий із бічним кріпленням, «Н-50" мм, чорного кольору. Загалом — цей меблевий ролик підходить для диванів. Також використовуються на таких предметах, які необхідно періодично пересувати. У диванах пластмасові та гумові меблеві опори часто використовуються для трансформації під час висування спального блока. Є різновиди ліжок, які мають шухляди під ліжечком. Такі ящики також часто обладнують роликовими пластмасовими та гумовими опорами. Їх застосування не обмежується тільки меблями. Можна також використовувати на інших предметах побуту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Діаметр | 43 мм |
| Спосіб кріплення | Втулка |
| Наявність стопора | Ні |
| Поворотне | Ні |
| Прогумоване | Ні |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Висота | 50мм |
| Тип роликів | Прямоходні |
| Країна-виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49 ₴



