
Упор дверний ХЗШП магнітний підлоговий (сатин) обмежувач відчинення дверей фіксатор упор дверний обмежувальний
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напівкруглий упор у формі чверті кулі з гумкою на зрізі. Під час його встановлення важливо правильно вибрати напрямок зрізу.
Матеріал — Stal
Колір сатин
Упор призначений для використання в приміщенні
Тип встановлення дверного упору — підлоговий
Висота упору — 30 мм
Ширина — 52 мм
Діаметр магніту — 23 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Вид відбійника | Магнітний |
| Матеріал | Сталь |
| Покриття | Хром |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 23 мм |
| Висота | 30мм |
| Ширина, мм | 52 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴


