-21%

Піддон для сушіння посуду 400 CD 340х251мм прозорий
150 ₴
119 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Змінний піддон для посудного сушіння білий. Підбирається під різну ширину стандартних сушарок.
Матеріал: Пластик
Колір: Прозорий
Висота: 17 мм
Довжина: 340 мм
Ширина: 251 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15мм |
| Довжина | 350мм |
| Тип | Піддон |
| Ширина | 255 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 119 ₴

