-8%

Напрямна кулькова телескопічна CD Н-43 мм L — 600 мм комплект хром
249 ₴
229 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Телескопічні напрямні є популярним видом механізмів висування.
Ролик повністю відповідає всім критеріям екологічності та нормам безпеки.
Напрямна складається з двох частин, одна з яких кріпиться до корпусу меблів, а інша — до ящика.
Ролики здатні витримувати навантаження до 20 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D&D |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага, г | 750 |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Максимальне навантаження, кг | До 20 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність довідника | Без довідника |
| Тип | Напрямна |
| Тип висування | Повне |
| Тип напрямної | Кулькова |
| Колір | Хром |
| Ширина | 12,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴



