
Ручка рейлінгова SIGMA С-96 мм L-156 мм Алюміній для дверей
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 299 ₴
- В наявності
+380 (50) 971-99-96
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал: високоякісний метал
Колір: Алюміній
Міжцентрова відстань: 96 мм
Довжина: 156 мм
Висота: 30 мм
Елегантна ручка підійде до будь-якого інтер'єру та буде справжньою окрасою меблів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Меблева ручка |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 156 мм |
| Міжцентрова відстань | 96 мм |
| Тип | Рейлінгова |
| Тип кріплення | Низький |
| Колір | Алюміній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴

